Zamów

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z regulaminem i wzorem zamówienia.

Wymagam:
*stosowania się do regulaminu
*dodania buttonu DZ na swoim blogu
*szczegółowych opisów- im lepiej opiszesz, tym lepiej będę wiedziała o co chodzi
*kontaktu- w razie gdybym miała wątpliwości
*cierpliwości- mam też swoje obowiązki

Jeżeli podacie materiały, które muszą znaleźć się w zwiastunie, prace pójdą szybciej.

W razie pytani:
GG-56880952 (nie polecam, rzadko korzystam)
E-mail- aya.125682@gmail.com (na maila wchodzę praktycznie codziennie)


No i moje przykładowe dwie prace:!!!UWAGA!!!
Nad zwiastunami pracuję tylko w weekendy, przez co czas oczekiwania jest dużo dłuższy. Wiąże się to z nowym rokiem szkolnym. Za wszelkie opóźnienia, przepraszam. 

5 komentarzy:

 1. 1. Hands to myself
  2. Layke Hamilton
  3. https://www.wattpad.com/273005358-keeper-✅-to-1-zapowiedź

  4. Kiedy wszystkie sfory kierowały się wobec ściśle określonych zasad i robiły dokładnie to, co kazał im ich przywódca, ja byłam wolna. Nigdy nie lubiłam, gdy ktoś mną rządził, kazał postępować według ustalonych norm. Ponad wszystko ceniłam sobie swobodę i niezależność. Byłam Alfą, wytyczałam własne reguły, chodziłam ścieżkami, które sama sobie wyznaczyłam. Nie było rzeczy, której się bałam, nie było wilków, przed którymi uciekałam. Prowadziłam spokojne życie na pustkowiu i ponad wszystko pragnęłam, by tak zostało. Ale potem pojawili się oni i wszystko zaczęło się komplikować...
  Okrzyknięta książką roku w swojej kategorii, opiera się na niespotykanej dotąd fabule. Nie wszystko ma dobre zakończenie, a Keeper jest tego dowodem.

  5. Mam wszystkie materiały i wizję, potrzebną do stworzenia zwiastuna. Jeżeli przyjmiesz zamówienie, podeślę Ci wszystko na maila :)

  7. e-mail: holidaystories97@gmail.com

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie już wysyłam maila ^-^
   Dziękuję :)

   Usuń
 2. 1) Akarisu

  2)Blog jeszcze nie powstał. Jest w trackie tworzenia. Tytuł: „Percy Jackson i ADHD(Armia Dyslektycznych Herosowych Dzieciaków).

  3) Film ma przedstawiać akcję obu filmów z Percy’m i zostać uzupełniony filmem „Gniew Tytanów”. Ma się w nim toczyć zaciekła bitwa odzwierciedlająca wszystkie części pierwszej serii Percy’ego Jacksona i ukazywać przebieg 2 Tytanomachii. Dużo scen walki, scen śmierci i występowanie kilku ujęć o charakterze miłosnym. Ma pokazywać problemy herosów i ich rozterkę. 12 herosów( używaj wszystkich po za bohaterami Percy’ego, ale Luke’a możesz) użycza ciała Tytanom i zdradza obóz podejmując się zniszczenia świata. Córka Kronosa, Crona(jedyna która może ocalić świat) przyłącza się do drużyny Luke’a jako szpieg i chcę zapobiec tragedii. Pomagają jej wierni przyjaciele, czyli inni wierni obozowi Herosi. Watro też zwrócić w nim uwagę na to iż Bogowie z różnych powodów nie interesują się ani swymi dziećmi, a tym bardziej zwykłymi ludźmi. Ukazać ich prawdziwą twarz. Ma też pokazać, że herosi mają inne, ludzkie problemy np. brak rodziców, choroba, konflikty z prawem, niezrozumienie przez innych. Pokazać, że herosi nigdy nie mieli łatwego życia, a i tak dokonywali heroicznych czynów.

  4) Mam dużo materiałów na zwiastun. Jeśli przyjmiesz zamówienie to podeślę cały dokument na E-mail.
  5) E-mail: Pszczo3@wp,pl

  OdpowiedzUsuń